DPS Systems grafika wyróżniająca


DPS Systems (dawniej Ratio Systems) jest największym partnerem firmy BPSC S.A. w zakresie kompleksowego wdrażania i serwisowania systemu klasy ERP/MRP II Impuls EVO oraz master partnerem firmy Sage Polska w zakresie implementacji i kastomizacji systemu Sage X3.

Główne aspekty naszej działalności to doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi. Zajmujemy się też integracją z innymi systemami, w szczególności CAD/PDM.
Posiadamy zespół specjalistów pozwalający na tworzenie dedykowanych rozwiązań programistycznych oraz oferowanie nowoczesnego sprzętu IT.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Badamy i analizujemy potrzeby klienta ikona

Badamy i analizujemy potrzeby klienta

Proponujemy najlepiej dobrane rozwiązania odpowiadające tym potrzebom ikona

Proponujemy najlepiej dobrane rozwiązania odpowiadające tym potrzebom

Wspieramy przedsiębiorstwo w odpowiednim przygotowaniu się do procesu wdrożenia ikona

Wspieramy przedsiębiorstwo w odpowiednim przygotowaniu się do procesu wdrożenia

Dostosowujemy oraz tworzymy rozwiązania zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta ikona

Dostosowujemy oraz tworzymy rozwiązania zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta

Realizujemy projekty informatyczne rzetelnie i profesjonalnie ikona

Realizujemy projekty informatyczne rzetelnie i profesjonalnie

Szkolimy i wspieramy użytkowników na każdym etapie wdrożenia i utrzymania systemu ikona

Szkolimy i wspieramy użytkowników na każdym etapie wdrożenia i utrzymania systemu

Integrujemy istniejące systemy i bazy danych klienta ikona

Integrujemy istniejące systemy i bazy danych klienta

Oferujemy nowoczesne rozwiązania sprzętowe ikona

Oferujemy nowoczesne rozwiązania sprzętowe

Świadczymy opiekę serwisową na najwyższym poziomie ikona

Świadczymy opiekę serwisową na najwyższym poziomie

Ułatwiamy pozyskanie środków unijnych na sfinansowanie projektu ikona

Ułatwiamy pozyskanie środków unijnych na sfinansowanie projektu

OFEROWANE USŁUGI

1

Realizacja skutecznych wdrożeń systemów informatycznych

Dostarczając klientom narzędzia informatyczne, zapewniamy wszelkie niezbędne usługi wdrożeniowe, szkoleniowe, doradcze i powdrożeniowe. Konsultanci doradzają, w jaki sposób można usprawnić wewnętrzne procesy, przepływ informacji i jak poprawić efektywność swojej organizacji. Projekt wdrożenia jako punkt wyjścia przyjmuje bieżący stan funkcjonowania firmy i poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego poprawia, zmienia i udoskonala jej działanie, możliwości i wizerunek. Posiadamy własną, indywidualną metodologię wdrożeniową, dla której punktem wyjścia była brytyjska metoda prowadzenia projektów PRINCE2, dostosowana następnie przez naszych konsultantów. Metodologia ta charakteryzuje się wysoką skutecznością realizacji, skróceniem czasu wdrożenia, a co za tym idzie, obniżeniem kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości.

2

Konsulting w zakresie organizacji i zarządzania

Wykonujemy analizy procesów biznesowych Klientów pod kątem wdrożenia systemu informatycznego, modelowanie struktur organizacyjnych, zajmujemy się obiegiem informacji i dokumentów. Wspomagamy wdrażania systemów controllingu i rachunkowości zarządczej. Zajmujemy się wdrożeniami zaawansowanych technik harmonogramowania produkcji.

3

Konsulting w zakresie informatyki

W zakres naszych usług wchodzą: audyt stanu rozwiązań informatycznych Klienta, analiza potrzeb informatycznych, strategia rozwoju infrastruktury informatycznej i informacyjnej Klienta, audyt prowadzonych projektów informatycznych.

4

Opieka nad eksploatacją systemów informatycznych

Nasza firma zapewnia pełny nadzór oraz opiekę nad systemami informatycznymi - nie tylko tymi, które sami wdrożyliśmy. W tym zakresie świadczymy usługi: codziennego monitoringu sieci, serwerów i systemów archiwizacji danych, okresowych i planowych wizyt kontrolnych, pełnego outsourcingu w postaci pełnoetatowej pracy naszych pracowników w siedzibie Klienta, administracji systemami z rodziny Microsoft Windows, Unix czy Linux, administracji bazami danych MS SQL oraz ORACLE. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją sprzętu oraz oprogramowania systemowego i bazodanowego, stałą analizą zmieniających się potrzeb Klienta w zakresie IT. Oferujemy wsparcie merytoryczne w zakresie modułów systemu do zarządzania firmą oraz wdrażanych przez nas oprogramowań wspomagających i stały serwis powdrożeniowy. Przeprowadzamy instalację uaktualnień systemu, zmiany konfiguracji i sposób ich wykorzystania przez Klienta. Prowadzimy też szkolenia w zakresie wprowadzanych zmian i uaktualnień.

5

Dostawa elementów infrastruktury informatycznej

Dostarczamy kompletną infrastrukturę techniczno-programową, m.in. w oparciu o produkty takich firm jak : HP, Dell, Cisco, Oracle, Microsoft, Red Hat, Veritas, Zebra.

ROZWIĄZANIA

Rozwiązania | ERP Impuls EVO
Rozwiązania | Sage X3
Rozwiązania | Platforma B2B & B2C
Robert Gondek

KONTAKT

NASI PARTNERZY

BPSC logo
Sage logo
Microsoft logo
Cisco logo
HP logo